Skip to content

Ledig lokal

← Tillbaka

Lilla Bommen 3 - Göteborg

Kontor med utsikt över älven

Nu finns en större yta ledig på mellan 1300 och 2000 kvm som skall färdigställas i samråd med tillträdande hyresgäst. Fantastiskt läge vid Operan och Älven med utsikt över trevlig båthamn och härligt vattennära läge. Lokalerna har extra högt i tak vilket ger en skön känsla av rymd. I huset finns co-working och extra konferensytor att hyra till vid behov.

Lilla Bommen har genomgått en omfattande utveckling med dels tillkommande kontorshus och dels stora renoveringar av befintliga hus. Här finns flera restauranger, hela Nordstans shoppingutbud och träningsanläggningar i närheten.

Garage med laddplatser, utmärkta kommunikationer på spår, räls, väg och vatten gör det här läget extra attraktivt för företag som vill locka tillbaka sina medarbetare till kontoret.

Kontaktperson

Agneta Clark

Agneta Clark
031-24 23 00 / 0709-24 23 42
agneta@lokallots.se

Intresseanmälan

Tipsa en vän

Direktlänk till denna lokalen:
Kopiera https://lokallots.se/objekt/lilla-bommen-3-2

Ladda ner PDF

Lokaltyp:
Kontor
Stad:
Göteborg
Område:
Centrum
Adress:
Lilla Bommen 3
Area:
1300

Ska vi prata lokaler?

Skicka ett mail eller ring!

info@lokallots.se

031 - 24 23 00